hand hygiene

Higiena rąk

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 0 366  lub napisz na adres e-mail

Higiena rąk

Initial oferuje szereg rozwiązań do mycia i suszenia rąk, spełniających potrzeby łazienki klienta.
Higiena rąk to dowolna metoda, która pozwala na usunięcie lub zniszczenie mikroorganizmów znajdujących się na rękach. Obejmuje techniki prawidłowego mycia rąk, odpowiednie suszenie rąk po myciu oraz wykorzystanie płynów do dezynfekcji rąk.

Poznaj naszą ofertę.

Jakie są skutki nieprawidłowej higieny rąk?

Stosowanie odpowiednich praktyk mycia, suszenia i dezynfekcji rąk ma kluczowe znaczenie dla zdrowia. Niezależnie od tego, czy zła higiena rąk wynika z osobistych nawyków, czy z braku dostępnych rozwiązań w zakresie higieny, oto kilka konsekwencji złej higieny rąk:

  • 80% chorób przenosi się przez dotyk, stąd szkodliwe bakterie, takie jak Salmonella i E. Coli, częściej rozprzestrzeniane są przez ciebie, jak i przez twoich współpracowników.
  • Jeśli myjesz ręce, ale ich nie suszysz, twoje wilgotne ręce (a także ręce twoich współpracowników) są 1000 razy bardziej narażone na rozprzestrzenianie się bakterii.
  • Bakterie takie zostaną przeniesione do twojego otoczenia. Na przykład, na przeciętnym biurku znajduje się 400 razy więcej bakterii niż na desce sedesowej.

W związku z tym ważne jest, aby określić właściwe rozwiązania w zakresie higieny rąk i praktykować dobre nawyki higieniczne.

Jak ograniczyć rozprzestrzenianie się chorób?

Promowanie dobrych nawyków higieny rąk jest szczególnie istotne w biurze, gdzie ryzyko zakażenia krzyżowego jest szczególnie wysokie. Można to zrobić, dzięki zastosowaniu rozwiązań w zakresie higieny rąk, aby promować regularne mycie rąk mydłem, ich suszenie i dezynfekowanie.

Zastanawiasz się jakich środków higieny rąk możesz potrzebować u siebie w biurze?

Kliknij na dowolne z poniższych rozwiązań, aby dowiedzieć się więcej lub przewiń w dół, aby poznać powody, dla których warto skorzystać z naszych usług.

Rozprzestrzenianie zarazków

This video player requires JavaScript.

Higieniczne mydła bioenzymentyczne Initial

W przeciwieństwie do tradycyjnych mydeł, mycie rąk mydłem Initial Signature w piance lub płynie tworzy trwałą ochronną barierę na skórze. Bariera ta utrzymuje się do 5 godzin, zapewniając długotrwałą ochronę przed bakteriami i wirusami oraz chroniąc przed ryzykiem zakażenia krzyżowego. Barierę ochronną tworzą enzymy, które niszczą szkodliwe bakterie. Mydło z linii Signature jest całkowicie biodegradowalne i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych, które mogłyby uszkodzić środowisko lub dłonie.

Kolejne Kroki

Skontaktuj się z nami


Znajdź rozwiązania z zakresu higieny dla siebie