sanitary bins

Kosze na odpady sanitarne

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 0 366  lub napisz na adres e-mail

Kosze na odpady sanitarne

Zapewnij użytkownikom łazienki dla kobiet dyskretny i higieniczny sposób na pozbycie się kobiecych odpadów higienicznych. Jest to nie tylko niezbędne dla zachowania higieny w łazience, ale także zapewnia gościom spokój i bezpieczeństwo podczas korzystania z pomieszczeń. Nasze kosze na odpady sanitarne wyposażone są w integralną technologię antybakteryjną i są najbardziej higienicznym rozwiązaniem do usuwania odpadów sanitarnych, zapobiegającym rozprzestrzenianiu się szkodliwych zarazków w miejscu pracy.

Zastrzeżenie: Zdjęcia wykorzystane zostały wyłącznie do celów ilustracyjnych, a odcień kolorystyczny rzeczywistego urządzenia może różnić się od widocznego na stronie internetowej

Zgodne z przepisami usuwanie odpadów sanitarnych

Zapewnienie użytkownikom łazienki dla kobiet dyskretnego i higienicznego sposobu usuwania kobiecych odpadów higienicznych jest kluczowe dla zapewnienia przyjemnej atmosfery i czystości w łazience. Krajowe przepisy dotyczące odpadów niebezpiecznych dla zdrowia wymagają, aby firma taka jak Rentokil Initial dbała o bezpieczne gospodarowanie takimi odpadami. Bezpieczne usuwanie kobiecych odpadów higienicznych jest niezbędne dla zapewnienia, że twoja firma spełnia wymogi zarówno powyższych przepisów, jak i Ustawy o odpadach w ramach krajowej gospodarki środowiskowej, 59 z 2008 r. (NEMWA).

Bezpieczne usuwanie odpadów sanitarnych

Usługa usuwania odpadów sanitarnych Initial Hygiene pomaga usuwać kobiece odpady higieniczne w bezpieczny, dyskretny i przyjazny dla środowiska sposób. Nasza formuła Sanitact Green i biodegradowalne worki do koszy na odpady sanitarne stanowią antybakteryjne i higieniczne rozwiązania, które są również częścią naszego działania na rzecz redukcji śladu węglowego.

Wyposażymy każdą kabinę toaletową w damskiej łazience w kosz na odpady sanitarne obsługiwany ręcznie lub w sposób bezdotykowy, dla lepszej higieny. Nasze smukłe kosze zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do toalety, zapewniając użytkownikom dodatkowy komfort.

Usługa usuwania odpadów sanitarnych zapewnia spokój ducha i profesjonalną higienę dla kobiet odwiedzających toaletę.

Skontaktuj się z nami