Linia Reflection

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 0 366  lub napisz na adres e-mail

Linia Reflection do łazienek

Zapewnij swoim pracownikom i klientom najwyższy poziom higieny i zadbaj o nieskazitelną reputację.
 
Dzięki naszej Linii Reflection zrobisz świetne pierwsze wrażenie na użytkownikach twojej łazienki. Wykonana z najlepszej jakości stali nierdzewnej, Linia Reflection stanowi połączenie wysokiej klasy designu i nowoczesnej technologii w zakresie higieny. Dzięki solidnemu wykonaniu i powłoce odpornej na odciski palców, Linia Reflection jest również prosta w utrzymaniu.

This video player requires JavaScript.

Innowacyjny styl i wysoka jakość działania

Unikalny design

Linia Reflection, stworzona we współpracy z wielokrotnie nagradzanym projektantem wzornictwa przemysłowego - Aleksandrem Borgenhov, obejmuje produkty ze stali nierdzewnej charakteryzujące się subtelną geometrią, która przykuwa uwagę i jest niezwykle higieniczna.

Wysoka higiena

Linia Reflection to nie tylko walory estetyczne - wszystkie produkty z tej linii charakteryzują się gładką, odporną na rdzę i pozbawioną szczelin powierzchnią, aktywnie odstraszającą bakterie i ułatwiającą czyszczenie.

Zaprojektowane na długo

Do tworzenia Linii Reflection wykorzystana została ta sama odporna na korozję stal nierdzewna, co do budowy Wieży Eiffla i Empire State Building - co gwarantuje trwałość urządzeń.

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się z nami