disinfection fogging

Specjalistyczne usługi w zakresie dezynfekcji

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 0 366  lub napisz na adres e-mail

Specjalistyczne usługi w zakresie dezynfekcji

Initial zapewnia profesjonalne, wysokiej jakości i spełniające wymogi prawne usługi dezynfekcji. Nasi wykwalifikowani technicy są wyposażeni w niezbędne środki ochrony osobistej , środki ochrony dróg oddechowych i specjalistyczny sprzęt do dezynfekcji, co pozwala im pracować bezpiecznie i skutecznie. Nasze usługi są dostosowane do Twoich potrzeb i obejmują:

 • Zamgławianie ULV przy pomocy urządzeń do czyszczenia silnym strumieniem powietrza przy pomocy małych kropelek środka dezynfekującego które osadzają się na niedostępnych obszarach umożliwia oczyszczanie dużych powierzchni w krótkim czasie;
 • Środek dezynfekujący: Używamy wysokiej klasy środka dezynfekującego, który w ciągu kilku sekund zabija do 99,9999% szerokiej gamy patogenów 
 • Sanityzacja punktów dotykanych, powierzchni, sprzętu i podłóg.

Świadczymy następujące usługi, aby pomóc Twojej firmie poradzić sobie z konsekwencjami wirusa Coronavirus (COVID-19).

This video player requires JavaScript.

1. Wysokiej jakości specjalistyczna dezynfekcja zapobiegająca rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Usługa ta jest przeznaczona dla klientów, którzy potrzebują wysoko wyspecjalizowanej usługi, w związku z podejrzeniem lub wystąpieniem w ciągu 72 godzin przypadku zakażenia COVID-19 na swoim terenie. 
  
Wysoki poziom specjalistycznej usługi dezynfekcji:

 • Usługa przeprowadzana jest w ciągu 72 godzin od zgłoszenia na miejscu zdarzenia potwierdzonego lub podejrzewanego przypadku COVID-19.
 • Technicy stosują starannie sprawdzone środki bezpieczeństwa: ich bezpieczeństwo i bezpieczeństwo ogółu społeczeństwa ma dla nas pierwszorzędne znaczenie.
 • Zamgławianie ULV i dezynfekcja ręczna przy użyciu wysokiej klasy środka dezynfekującego, który zabija do 99,9999% szerokiego zakresu patogenów w ciągu kilku sekund od kontaktu.
 • Dezynfekcja wszystkich punktów dotykanych, które obejmują:
    - kluczowe punkty dotykane, takie jak klamki drzwiowe, poręcze, płytki przycisków, włączniki świateł, piloty, krany i biurka
    - wszystkie inne punkty dotykane, takie jak sprzęt biurowy, klawiatury, sprzęt kuchenny i ściany 
 • Zgodne z wymogami prawa usuwanie (na żądanie) potencjalnie zanieczyszczonych odpadów ogólnych, zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi dotyczącymi kontroli zakażeń i zapobieganie zakażeniom COVID-19
 • Raport po zakończeniu usługi potwierdzające wykonaną usługę.

2. Specjalistyczne usługi dezynfekcji (poziom średniozaawansowany) w przypadku, gdy potwierdzony lub podejrzewany przypadek COVID-19 wystąpił wcześniej niż w ciągu ostatnich 72 godzin.

Dla klientów, których pomieszczenia są zamknięte od ponad 72 godzin z powodu podejrzenia lub potwierdzonego przypadku zakażenia COVID-19 oferujemy specjalistyczną usługę dezynfekcji na poziomie średnio zaawansowanym odzwierciedlającą wytyczne rządowe, zgodnie z którymi w większości przypadków ilość wirusa zakaźnego na każdej zakażonej powierzchni znacznie się zmniejszyła po upływie 72 godzin.
  

Specjalistyczna usługa dezynfekcji na poziomie średnio zaawansowanym :

 • Obejmuje zamgławianie dezynfekcyjne metodą ULV oraz ręczną dezynfekcję kluczowych punktów dotykanych obejmujących klamki drzwi, poręcze, przyciski, włączniki światła, piloty, krany i biurka; zgodne z wymogami prawa usuwanie odpadów (na żądanie).
 • Stosowanie sprzętu ochrony dróg oddechowych i środków ochrony indywidualnej przez techników Rentokil Initial w celu zapobiegania dalszym infekcjom
 • Pomieszczenia klienta powracają niezwłocznie do funkcjonowania
 • Raport pokontrolny potwierdzający wykonaną usługę
 • Usługa specjalistycznej dezynfekcji na poziomie średnio zaawansowanym wymaga uprzedniego przeprowadzenia oględzin na miejscu.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zamówić specjalistyczną usługę dezynfekcji lub zadzwoń do nas pod numer 0800 77 7788.

3. Usługa prewencyjnej dezynfekcji w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19

Usługa ta jest przeznaczona dla klientów, którzy chcą jednorazowo wykonać dezynfekcję prewencyjną w celu oczyszczenia swojego lokalu. Jest ona wykonywana tylko wtedy, gdy nie ma potwierdzonych lub podejrzanych przypadków COVID-19 na miejscu.

Prewencyjna usługa dezynfekcji:

 • Prewencyjna dezynfekcja, która pomoże Ci utrzymać wysoki poziom higieny w Twoim lokalu.
 • Zamgławianie dezynfekcyjne ULV oraz zgodne z wymogami prawa usuwanie odpadów (na życzenie), z opcją dodatkowego czyszczenia punktów dotykanych, które obejmuje uchwyty drzwi, poręcze, przyciski, włączniki światła, piloty, krany i biurka.
 • Raport pokontrolny potwierdzający wykonaną usługę.
   

Ponieważ usługa ta jest wykonywana tylko w pomieszczeniach, w których nie ma potwierdzonych lub podejrzewanych przypadków COVID-19, nie ma potrzeby wykonywania oględzin na miejscu.
  
Skontaktuj się z nami już dziś, aby zamówić usługę Prewencyjnej Dezynfekcji lub zadzwoń do nas pod numer +48 22 266 0 366

4. Badanie pod katem sytuacji krytycznych

Specjalistyczna usługa dezynfekcji zostanie przeprowadzona na terenie firmy dla Klientów którzy chcą w stanie szybko zareagować w przypadku zakażenia COVID-19

 • Gdy szybkość obsługi jest niezbędna, Badanie pod kątem Sytuacji Krytycznych pozwala nam zebrać kluczowe informacje, które są nam potrzebne, aby móc szybko zareagować w przypadku zgłoszenia przypadku COVID-19 na terenie Państwa firmy.
 • Badanie jest zakończone zanim na miejscu pojawią się potwierdzone lub podejrzane przypadki COVID-19.
 • Wypełniane jest oświadczenie dotyczące oceny ryzyka specyficznego dla danej lokalizacji oraz zastosowanych metod.
   
   

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zamówić Badanie pod kątem Sytuacji Krytycznych lub zadzwoń do nas pod numer 22 266 03 366

Dlaczego firma Initial:

Firma Rentokil Initial specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości innowacyjnych i profesjonalnych usług oraz profesjonalnej obsługi klientów w ponad 40 krajach na całym świecie.
  
Podczas gdy nasze zespoły są lokalne, nasze podejście jest globalne. Nasze zaangażowanie w ciągłe badania, rozwój i innowacje pozwoliło nam szybko opracować główne rozwiązanie, które zostało już przetestowane w Azji i Europie, a obecnie jest wdrażane lokalnie w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów w zakresie usług dezynfekcji przeciwko Covid-19
  
Nie ma nic ważniejszego w firmie Rentokil Initial niż zapewnienie, bezpiecznego powrotu do domu po zakończonej pracy. Nasi koledzy, nasze rodziny i nasi klienci mają zaufanie do tego zobowiązania.

Kolejne Kroki

Skontaktuj się z nami


Znajdź rozwiązania z zakresu higieny dla siebie