Disinfection services

COVID-19 – oferta serwisowa

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 0 366  lub

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 0 366  lub napisz na adres e-mail

Oferta usługowa odnośnie COVID-19

Pandemia Koronavirusa (COVID-19) wywarła znaczący wpływ na naszą gospodarkę, jak również na sposób prowadzenia działalności gospodarczej. Pracodawcy są zobowiązani do wprowadzenia dodatkowych środków bezpieczeństwa, takich jak regularna dezynfekcja powierzchni i zapewnienia dystansu społecznego, aby zminimalizować ryzyko zakażenia krzyżowego i rozprzestrzeniania się COVID-19 na terenie zakładu.

Nasza oferta usług z zakresu COVID-19 obejmuje

Specjalistyczne usługi dezynfekcji:
  
Rentokil Initial świadczy wysokiej jakości, profesjonalne i zgodne z prawem usługi dezynfekcji na terenie całego kraju. Nasi wykwalifikowani technicy są wyposażeni we wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej (PPE), sprzęt ochrony dróg oddechowych (RPE) oraz specjalistyczny sprzęt do dezynfekcji, aby pracować bezpiecznie i skutecznie.
  
Możemy zapewnić specjalistyczne usługi dezynfekcji, które natychmiast pomogą w powstrzymaniu i kontroli COVID-19, jak również usługi dezynfekcji prewencyjnej, aby zapewnić spokój ducha i zmniejszyć ryzyko na terenie zakładu.

This video player requires JavaScript.

Rozwiązanie w zakresie utylizacji środków ochrony osobistej

COVID-19 doprowadził do ogromnego wzrostu wykorzystania rękawic lateksowych, masek chirurgicznych i innych przydatnych jednorazowych środków ochrony indywidualnej. Nasz 142-litrowy pojemnik na odpady daje Ci pewność, że pozbyłeś się swojego środka ochrony indywidualnej jednorazowego użytku w sposób odpowiedzialny.
  
Nasze rozwiązanie w zakresie utylizacji środków ochrony osobistej COVID-19 zmniejszy ryzyko zakażeń krzyżowych i obniży ryzyko dla zdrowia związane z niewłaściwą utylizacją i obsługą środków ochrony osobistej. Bezpieczna utylizacja przy użyciu rozwiązań firmy Initial oznacza, że odpady będą prawidłowo kontrolowane i utylizowane w celu zminimalizowania wpływu na środowisko oraz zagrożeń dla zdrowia i bezpieczeństwa.

Oczyszczanie sprzętu biurowego

Podczas specjalistycznego serwisu dezynfekcyjnego, dlaczego nie dodać usługi Techno Hygiene?
  
Serwis Techno Hygiene firmy Initial usunie brud, kurz, plamy, cząstki żywności, komórki skóry i inne zanieczyszczenia z Twojego sprzętu biurowego. Ponieważ specjalistyczne usługi dezynfekcji są najbardziej skuteczne na czystych powierzchniach, usługa ta zapewni, że Twój sprzęt będzie w optymalnym stanie do wykonania usługi dezynfekcji.

Kolejne Kroki

Skontaktuj się z nami